شرکت آتیه پردازان شریف

گروه توسعه صنعت و مدیریت شریف

شرکت آتیه پردازان ظهور شریف (APZ Sharif)، از شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدکننده تجهیزات با تکنولوژی بالا در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است و از شرکت‌های پیرامونی دانشگاه صنعتی شریف می‌باشد که با در اختیار داشتن تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی عالی، تاکنون توانسته در بیش از 50 قرارداد ساخت و تحویل محصولات تخصصی، بهینه سازی، افزایش طول عمر و مشاوره که عمدتاً در حوزه صنایع پتروشیمی بوده است، انجام وظیفه نماید.

در حوزه پتروشیمی، با شرکت‌های پتروشیمی چون مبین، لاله، امیرکبیر، جم و همچنین هلدینگ مپنا و پالایشگاه تهران در حال همکاری است. علاوه بر آن، این شرکت عضو وندور نفت، گاز و پتروشیمی‌های متعدد و SPEC می‌باشد.

شرکت آتیه پردازان شریف در حوزه تصفیه آب و پس‌آب، پکیج الکتروکلریناتور خود تحت عنوان APClor محصولات خود را به بازار ارائه کرده‌است. در زمینه آندهای MMO و پوشش‌دهی آن‌ها، شرکت آتیه پردازان شریف محصولات خود را با عنوان XENODE در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

علاوه بر این، شرکت آتیه پردازان شریف به عنوان اولین و تنها تولیدکننده راپچر دیسک (Rupture Disc) در ایران، محصول خود را با عنوان IRRUP به بازار عرضه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب‌سایت www.irrup.com مراجعه فرمایید.


درباره شرکت آیته پردازان شریف