شرکت آتیه پردازان شریف

گروه توسعه صنعت و مدیریت شریف

شرکت آتیه پردازان ظهور شریف (APZ Sharif)، از شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدکننده تجهیزات با تکنولوژی بالا در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است و از شرکت‌های پیرامونی دانشگاه صنعتی شریف می‌باشد که با در اختیار داشتن تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی عالی، تاکنون توانسته در بیش از 50 قرارداد ساخت و تحویل محصولات تخصصی، بهینه سازی، افزایش طول عمر و مشاوره که عمدتاً در حوزه صنایع پتروشیمی بوده است، انجام وظیفه نماید.

درباره شرکت آیته پردازان شریف

در حوزه پتروشیمی، با شرکت‌های پتروشیمی چون مبین، لاله، امیرکبیر، جم و همچنین هلدینگ مپنا و پالایشگاه تهران در حال همکاری است. علاوه بر آن، این شرکت عضو وندور نفت، گاز و پتروشیمی‌های متعدد و SPEC می‌باشد.

شرکت آتیه پردازان شریف در حوزه تصفیه آب و پس‌آب، پکیج الکتروکلریناتور خود تحت عنوان APClor محصولات خود را به بازار ارائه کرده‌است. در زمینه آندهای MMO و پوشش‌دهی آن‌ها، شرکت آتیه پردازان شریف محصولات خود را با عنوان XENODE در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

علاوه بر این، شرکت آتیه پردازان شریف به عنوان اولین و تنها تولیدکننده راپچر دیسک (Rupture Disc) در ایران، محصول خود را با عنوان IRRUP به بازار عرضه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب‌سایت www.irrup.com مراجعه فرمایید.