شرکت آتیه پردازان شریف (دانش بنیان)


درباره ما

شرکت آتیه پردازان شریف از شرکت های دانش بنیان رتبه یک معاونت علمی ریاست جمهوری است که موفق به بومی سازی سامانه های گندزدایی الکتروکلرینیشن (با هر دو سیستم آب دریا و آب نمک-Brine) شده است. این مجموعه سال ها در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان تولیدکننده خوشنام این سامانه ها شناخته می شود که به عنوان تنها شرکت ایرانی در جمع 10 تولید کننده ی الکتروکلریناتور آب دریا، در کنار شرکت های مطرح جهانی قرار گرفته است.

شرکت آتیه پردازان شریف در طراحی، بهینه­ سازی و ساخت الکترولایزر و همچنین طراحی و اجرای پلنت ­های کلرزنی (با هر دو سیستم آب دریا و آب نمک) متخصص و در تمام مراحل پیش راه اندازی، راه اندازی، نصب و بهره برداری دارای تجربه و تخصص کافی است.

این مجموعه سال­هاست که به اذعان کارفرمایان محترم صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان تولیدکننده خوشنام این سامانه­ ها شناخته شده است. پتروشیمی مبین با ظرفیت 390 کیلوکلر بر ساعت، پتروشیمی مروارید، پالایشگاه پارس جنوبی و... تنها گوشه ای از دستاوردهای این مجموعه دانش بنیان در کشور است.

درباره شرکت آیته پردازان شریف

علاوه بر این، شرکت آتیه پردازان شریف به عنوان اولین و تنها تولیدکننده راپچر دیسک (Rupture Disc) در ایران، محصول خود را با عنوان IRRUP به بازار عرضه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب‌سایت www.irrup.com مراجعه فرمایید.