شرکت آتیه پردازان شریف (دانش بنیان)

نشست تخصصی مدیریت و منابع آب و تصفیه پساب شهری و صنعتی
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
1089 بازدید

نشست تخصصی مدیریت منابع آب و تصفیه پساب‌های شهری و صنعتی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بهمن‌ماه برگزار شد.

شرکت آتیه پردازان شریف به عنوان یک شرکت دانش بنیان در این زمینه و همچنین به عنوان تولیدکننده الکترولایزر و سلول‌های MMO در این نشست حضور داشته و به معرفی محصول  APClor پرداخت.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تک دیل ( Tech Deal ) یک رویداد راهکار محور است که در حوزه‌های هدف، پس از بررسی چالش‌های مربوطه، جدیدترین راهکارهای عملیاتی موفق را ارائه می‌دهد و بستری برای معرفی، مذاکره و عقد قرارداد بازاریابی و تجاری سازی ایجاد می‌کند.

 

نشست تخصصی مدیریت و منابع آب و تصفیه پساب شهری و صنعتی - آتیه پردازان شریف

سومین رویداد از سلسله رویدادهای Tech Deal با موضوع مدیریت منابع آب و تصفیه پساب‌های صنعتی و شهری، با حمایت مرکز فن بازار ملی ایران که در پارک فناوری پردیس معاونت علمی فعال است و توسط شرکت توسعه ارتباطات بازار شریف در ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت تهران برگزار شد.

هدف از برگزاری سومین رویداد از سلسله رویدادهای Tech Deal بررسی و تبادل نظر چالش‌های صنایع در حوزه مدیریت، منابع آب و تصفیه پساب‌های صنعتی و شهری، ارائه راهکارهای عملیاتی موفق، نقد و بررسی راهکارها، ایجاد بستر ارتباط مشتریان و فناوران، ارائه تسهیلات تشویقی عقد قرارداد است. 

در این رویداد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز فن بازار ملی ایران، شورای عالی امنیت ملی، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت کشور، وزارت نیرو، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران، کلیه شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور، سازمان‌های منطقه‌ای آب و فاضلاب، سازمان حفاظت از محیط زیست، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، شرکت‌های بهره‌برداری نیروگاه‌ها، شرکت‌های آب و فاضلاب استانی، شرکت‌های صنایع غذایی، مجتمع‌های پتروشیمی، مجتمع‌های پالایشگاهی، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد، انجمن‌های صنفی تخصصی و نیز کلیه شرکت‌های واجد شرایط ارائه‌دهنده راهکار در حوزه تصفیه پساب‌های صنعتی و شهری در این رویداد حضور داشتند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
تک دیل
Tech Deal
پساب صنعتی
مدیریت آب و پساب صنعتی
مدیریت آب
سیستم الکترولیز
شرکت آب و فاضلاب تهران
گندزدایی آب
الکترولیز آب
الکتروکلرینیشن
پکیج الکتروکلریناتور
شرکت آتیه پردازان شریف
پتروشیمی
گاز
نفت