شرکت آتیه پردازان شریف (دانش بنیان)

دومین رویداد استارتاپ دموی صنعت گاز با حضور آتیه پردازان شریف برگزار شد
سه شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷
640 بازدید

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید پاک سرشت مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران در دومین استارتاپ دموی صنعت گاز که در سالن شهید رجایی ستاد این شرکت در تاریخ بیست و هشتم مهرماه برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت: فضای کسب و کار در کشور وارد عرصه های جدیدی شده و طبیعتا ورود به یک فضای کسب و کار جدید نیازمند انجام وظیفه بازیگران و ذی نفعان مختلفی است که در این عرصه وجود دارند.

وی افزود: دولت ها قابلیت پاسخگویی به تمامی انتظارات ایجاد شده در بخش اشتغال در کشور  را ندارند از این رو ما نیازمند به خدمات و  محصولات بیشتر برای ایجاد اشتغال بیشتر هستیم.

پاک سرشت با بیان اینکه فضای کسب و کار نیازمند یک توجه ویژه است، بیان داشت: برای ورود به این عرصه، نیازمند ذی نفعان و بازیگران مختلفی هستیم و یکی از این عرصه های مهم, عرصه فن آوری است؛ که با افزایش نیاز های فن آورانه در کشور و روند رو به رشد و توسعه علمی و توجه به تأمین این نیازهای فن آورانه، خوشبختانه به سمت بهره گیری از توان داخلی پیش می رویم.

شرکت آتیه پردازان شریف نیز به عنوان یکی از برترین‌ شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه نفت، گاز و صنایع وابسته، در دومین رویداد استارتاپ دموی صنعت گاز شرکت داشته و به معرفی محصولات خود پرداخت. 

مهندس پاک سرشت - مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران - اخبار آتیه پردازان شریف

دومین استارتاپ دموی شرکت ملی گاز ایران - اخبار اتیه پردازان شریف         دومین استارتاپ شرکت ملی گاز ایران - اخبار شرکت آتیه پردازان شریف

دومین استارتاپ دموی شرکت ملی گاز ایران - اخبار آتیه پردازان شریف

منبع خبر

شرکت ملی گاز ایران
استارتاپ
گاز
شرکت آتیه پردازان شریف