شرکت آتیه پردازان شریف (دانش بنیان)

 

خدمات ارائه شده توسط شرکت آتیه پردازان شریف

 

بازیابی الکترود ، خدمات تعمیر و قطعات یدکی:

بازیابی الکترود روشی است که جهت پوشش دهی مجدد خصوصیات کاتالیستی بر روی سطح تیتانیوم صورت گرفته و آندها دوباره پوشش دهی می­شوند. شرکت آتیه پردازان شریف با اتکا به دانش تخصصی کارشناسان خود توانایی انجام تمامی خدمات مشاور و تعمیر و نگهداری سلول های الکترولایزر را دارا می باشد.

 توافق های تامین و نگهداری:

شرکت آتیه پردازان شریف با انعطاف پذیری در تولید، کارایی و راندمان را به بیشترین مقدار خود رسانده است. گروه آتیه پردازان شریف با استفاده دقیق از موجودی های جهانی و جمع آوری قطعات مهم ، قادر است سریعاً به درخواست های پیش بینی نشده پاسخ دهد که این امر با زمان چرخش سریع تر باعث کاهش سرمایه سرمایه گذاری مشتریان را تضمین می ­کند.

 توسعه مشترک:

آتیه پردازان شریف با همکاری شرکای صنعتی و مراکز تحقیقاتی برای توسعه و اعتبارسنجی فرایندها و فناوری های جدید سبز آماده همکاری موثر و سازنده می ­باشد.

 پشتیبانی فنی در زمینه آموزش مشتری:

تیم تخصصی شرکت اتیه پردازان شریف قابلیت ارائه خدمات گسترده ای از جمله: نظارت بر عملکرد الکترودها، نگهداری پیشگیرانه، حل مشکلات احتمالی  آند در محل ، کمک به راه اندازی و آموزش بهره برداران و .. را دارا می باشد.

 سرویس تحلیلی:

تجزیه و تحلیل و بررسی رفتار پوشش سطح آندها در رابطه با شرایط بهره برداری و استفاده از مواد افزودنی خاص.

 طراحی مهندسی:

مهندسان شرکت آتیه پردازان شریف با مشاوره و ارائه راهکارهای مناسب و بهینه سازی شده جهت عملکرد بهتر سیستم  به مشتریان خود از ابتدا تا انتهای کار در کنارشان خواهد بود.

 بازرسی فناوری:

مشتری شرکت آتیه پردازان شریف به راحتی می ­توانند به بهترین و پیشرفته ترین فن آوری های توسعه یافته شده در حوزه الکترود و سلول های الکترولایزر توسط مراکز تحقیقاتی ما دسترسی پیدا کنند.