شرکت آتیه پردازان شریف (دانش بنیان)

 

خدمات پس از فروش

 

 تا 5 سال گارانتی کامل سلول های الکترولایزر

 15 سال خدمات پس از فروش، تامین کلیه قطعات، تعمیرات و قطعات یدکی تامین قطعات پلنت کامل الکترولایزر

 خدمات فوری:

طراحی و ساخت مجدد و تحویل سلول های الکترولایزر در کمتر از 99 روز

 پشتیبانی فنی:

تیم تخصصی این مجموعه خدمات گسترده ای از جمله: نظارت بر عملکرد الکترودها، نگهداری پیشگیرانه، حل مشکلات احتمالی  آند در محل ، راه اندازی، پیش راه اندازی، کمک به راه اندازی، نصب کامل و آموزش بهره برداران و .. را برای انواع مختلف سیستم ها در تمام سطوح ارائه می دهد

 طراحی مهندسی:

آتیه پردازان شریف با همکاری شرکای صنعتی و مراکز تحقیقاتی برای توسعه و اعتبارسنجی فرایندها و فناوری های جدید سبز آماده همکاری موثر و سازنده می ­باشد.

 

 

 بازیابی الکترود ، خدمات تعمیر و قطعات یدکی:

بازیابی الکترود روشی است که جهت پوشش دهی مجدد خصوصیات کاتالیستی بر روی سطح تیتانیوم صورت گرفته و آندها دوباره پوشش دهی می­شوند. شرکت آتیه پردازان شریف با اتکا به دانش تخصصی کارشناسان خود توانایی انجام تمامی خدمات مشاور و تعمیر و نگهداری سلول های الکترولایزر را دارا می باشد.

 توافق های تامین و نگهداری:

با توجه به استفاده از برندهای متنوع در کشور و عدم وجود خدمات تامین و نگهداری قطعات آن، این مجموعه آماده ارائه خدمات فنی مهندسی، تامین و تجهیز انواع مختلف سامانه های تولید کلر در کشور است. 

 سرویس تحلیلی:

با توجه به درخواست کارفرما تجزیه و تحلیل و بررسی رفتار پوشش آندها و شرایط بهره برداری آن و استفاده از مواد افزودنی خاص قابل ارائه و ارزیابی است.

 بازرسی فناوری:

شرکت­های صنعتی به راحتی می­توانند به بهترین و پیشرفته ترین فناوری های توسعه یافته شده در حوزه پوشش دهی و تولید سامان های الکترولایزر واحد تحقیق و توسعه این مجموعه دست پیدا کنند. 

 توسعه مشترک:

این مجموعه با همکاری شرکای صنعتی و مراکز تحقیقاتی در سطح بین المللی در جهت توسعه و اعتبارسنجی فرایندها و فناوریهای جدید سبز، آماده همکاری موثر و سازنده است.