شرکت آتیه پردازان شریف

گروه توسعه صنعت و مدیریت شریف

اولین استارتاپ دموی صنعت گاز با حضور آتیه پردازان شریف برگزار شد
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
1560 بازدید

مرکز فن‌بازار ملی ایران با همکاری شرکت ملی گاز و با حمایت پارک فناوری پردیس به منظور حمایت و معرفی محصولات شرکت‌های فعال و استارت‌آپ‏‌هاي فعال در صنعت گاز‌ و با هدف توسعه زیست‌بوم نوآوري و استارت‌آپي كشور، نهمین رويداد استارت‌آپ‌دمو (Start-up Demo) را در حوزه صنعت گاز و صنایع وابسته برگزار کرد. 

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران با اعلام این خبر افزود: این رویداد در اردیبهشت‌ماه سال‌جاری همزمان با بیست‌و‌سومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش‌ و پتروشیمی در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور سرمایه‌‏گذاران و شرکت‌های فعال و استارت‌آپ‌های این حوزه  برگزار شد.  وی درخصوص اهداف این رویداد گفت: هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رودرروی صاحبان ایده و استارت‌آپ­‌ها و همچنین شرکت‌های فعال در حوزه نفت، گاز و صنایع وابسته با سرمایه‌گذاران است که در ۲ بخش عمومی (شامل ارائه استارت‌آپ­‌ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ­‌ها) برگزار شد و استارت‌آپ­‌ها طی آن به جمع زیادی از سرمایه‌گذاران امکان دسترسی داشتند.

سرمایه‌‌گذاران نیز پس از برگزاري جلسات خصوصي، بررسی استارت‌آپ­‌ها، دیدار با هیئت مدیره ش و میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار شرکت‌‌های فعال، میزان فروش و‌... به ارزيابي آنها پرداختند و براي سرمايه‌گذاري در آنها اعلام نظر دادند.

قنبرپور در خصوص اهمیت برگزاری این رویدادها افزود: يكي از خلأهاي زیست‌بوم نوآوري و استارت‌آپي كشور، نبود فرصت‌ها و بسترهاي جذب سرمايه است كه رويدادهاي استارت‌آپ دمو تلاش دارد اين زمينه را براي شركت هاي نوپا و استارت‌آپ‌ها براي سرمايه‌پذيري از يك طرف و براي سرمايه‌گذاران براي بررسي شركت‌هاي آماده و داراي ظرفيت سرمايه‌گذاري از سوي ديگر فراهم کند. 

شرکت آتیه پردازان شریف نیز به عنوان یکی از برترین‌ شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه نفت، گاز و صنایع وابسته، در این رویداد شرکت داشته و به معرفی محصولات خود از جمله پکیج الکتروکلرینیشن خود با عنوان اپکلر (APClor) پرداخت که خوشبختانه مورد تقدیر سرمایه‌گذاران قرار گرفت و امکان همکاری‌ با آن‌ها فراهم گشت.

استارتاپ  صنعت گاز با حضور آتیه پردازان شریف ( APCLor) و با حمایت فن بازار ایران

منبع خبر

شرکت ملی گاز ایران
استارتاپ
فن بازار ملی ایران
پالایشگاه
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
شرکت آتیه پردازان شریف
پتروشیمی
گاز
نفت