شرکت آتیه پردازان شریف (دانش بنیان)

اولین استارتاپ دموی صنعت گاز با حضور آتیه پردازان شریف برگزار شد
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
1914 بازدید

مرکز فن‌بازار ملی ایران با همکاری شرکت ملی گاز و با حمایت پارک فناوری پردیس به منظور حمایت و معرفی محصولات شرکت‌های فعال و استارت‌آپ‏‌هاي فعال در صنعت گاز‌ و با هدف توسعه زیست‌بوم نوآوري و استارت‌آپي كشور، نهمین رويداد استارت‌آپ‌دمو (Start-up Demo) را در حوزه صنعت گاز و صنایع وابسته برگزار کرد. 

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران با اعلام این خبر افزود: این رویداد در اردیبهشت‌ماه سال‌جاری همزمان با بیست‌و‌سومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش‌ و پتروشیمی در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور سرمایه‌‏گذاران و شرکت‌های فعال و استارت‌آپ‌های این حوزه  برگزار شد.  وی درخصوص اهداف این رویداد گفت: هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رودرروی صاحبان ایده و استارت‌آپ­‌ها و همچنین شرکت‌های فعال در حوزه نفت، گاز و صنایع وابسته با سرمایه‌گذاران است که در ۲ بخش عمومی (شامل ارائه استارت‌آپ­‌ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ­‌ها) برگزار شد و استارت‌آپ­‌ها طی آن به جمع زیادی از سرمایه‌گذاران امکان دسترسی داشتند.

سرمایه‌‌گذاران نیز پس از برگزاري جلسات خصوصي، بررسی استارت‌آپ­‌ها، دیدار با هیئت مدیره ش و میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار شرکت‌‌های فعال، میزان فروش و‌... به ارزيابي آنها پرداختند و براي سرمايه‌گذاري در آنها اعلام نظر دادند.

قنبرپور در خصوص اهمیت برگزاری این رویدادها افزود: يكي از خلأهاي زیست‌بوم نوآوري و استارت‌آپي كشور، نبود فرصت‌ها و بسترهاي جذب سرمايه است كه رويدادهاي استارت‌آپ دمو تلاش دارد اين زمينه را براي شركت هاي نوپا و استارت‌آپ‌ها براي سرمايه‌پذيري از يك طرف و براي سرمايه‌گذاران براي بررسي شركت‌هاي آماده و داراي ظرفيت سرمايه‌گذاري از سوي ديگر فراهم کند. 

شرکت آتیه پردازان شریف نیز به عنوان یکی از برترین‌ شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه نفت، گاز و صنایع وابسته، در این رویداد شرکت داشته و به معرفی محصولات خود از جمله پکیج الکتروکلرینیشن خود با عنوان اپکلر (APClor) پرداخت که خوشبختانه مورد تقدیر سرمایه‌گذاران قرار گرفت و امکان همکاری‌ با آن‌ها فراهم گشت.

استارتاپ  صنعت گاز با حضور آتیه پردازان شریف ( APCLor) و با حمایت فن بازار ایران

منبع خبر

شرکت ملی گاز ایران
استارتاپ
فن بازار ملی ایران
پالایشگاه
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
شرکت آتیه پردازان شریف
پتروشیمی
گاز
نفت