شرکت آتیه پردازان شریف (دانش بنیان)

امضای تفاهم نامه مشترک همکاری ما بین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و شرکت دانش بنیان آتیه پردازان شریف
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
204 بازدید

تفاهم‌نامه همکاری هلدینگ نفت و گاز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و شرکت آتیه پردازان شریف در زمینه بومی سازی طراحی و ساخت سیستم های الکتروکلریناتور و تصفیه آب و پساب پروژه های صنعتی نفت و گاز به امضا رسید. این آیین با حضور مدیر اجرایی پروژه پتروشیمی دماوند جناب آقای مهندس یونسیان، مدیر روابط عمومی واحد اجرائی پتروشیمی دماوند طباطبایی و آقای دکتر بهشتی ریاست مرکز طرح های کلان ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیران و کارکنان جوان این شرکت دانش بنیان در محل کارخانه مجموعه برگزار گردید.

 

در این مراسم جناب آقای طباطبایی مدیر روابط عمومی واحد اجرائی پتروشیمی دماوند ضمن ستایش تلاش و مجاهدت جوانان شاغل در این مجموعه در زمینه قطع وابستگی به کشورهای خارجی ، با استعانت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه حمایت از تولید داخلی و فناوری های دانش بنیان بر لزوم توسعه و حمایت از این صنایع تاکید داشتند.

 

همچنین جناب آقای دکتر بهشتی مدیر طرح های کلان علمی و فناوری ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت چشمگیر مجموعه آتیه پردازان شریف نسبت به بازدید قبلی جناب آقای دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، بر لزوم نظم و انضباط و تلاش های بی وقفه مجموعه های دانش بنیان در جهت رسیدن صنعت کشور به جایگاه ممتاز و استیلای  اهداف نظام مقدس اسلام تاکید داشتند.

 

آقای دکتر شفیعی مدیر عامل شرکت آتیه پردازان شریف در ادامه شرح مختصری از اهداف، فعالیت ها و برنامه های آتی این شرکت ارائه دادند و از تلاش ها و حمایت های مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و همچنین حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تشکر کردند.

 

مراسم با بازدید مدعوین از توانمندی های این شرکت در زمینه تولید سلول های الکترولایزر، آزمایشگاه و خط پوشش دهی پیشرفته آند و کاتد، محصولات مختلف در زمینه تصفیه آب و پساب ادامه پیدا کرد و در خاتمه این مراسم مهندس یونسیان مدیر اجرایی پروژه پتروشیمی دماوند و آقای دکتر شفیعی مدیریت شرکت دانش بنیان آتیه پردازان شریف سند تفاهم نامه همکاری امضا نمودند.